Pogoda na dziś - środa, 21 września 2022. Dla większości będzie to deszczowy i pochmurny dzień

Pogoda na dziś, czyli środę, 21 września 2022 roku będzie pod znakiem zachmurzenia i przelotnych deszczy. Temperatura również będzie typowo jesienna.

Więcej informacji na temat pogody znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Aplikacje do sprawdzania pogody

Pogoda na dziś zapowiada się mało słonecznie. Zachmurzenie będzie od umiarkowanego, przez duże, aż do całkowitego na zachodzie kraju. Opadów deszczu nie będzie jedynie w zachodniej części Polski. Pozostali mieszkańcy kraju muszą przygotować parasolki i płaszcze przeciwdeszczowe.

Jesień w parku Źródliska w ŁodziPogoda długoterminowa na październik 2022. Czy czeka nas jeszcze złota jesień?

Pogoda na dziś, środa, 21 września 2022 roku. Będzie coraz chłodniej, szczególnie w górach 

Temperatury stopniowo stają się coraz niższe. Pogoda na dziś rysuje się w mocno jesiennych barwach. W środę, 21 września termometry pokażą wartości w zakresie od 7 do 16 st. C. Najcieplej będzie w województwie zachodniopomorskim, kujawsko - pomorskim i wielkopolskim - 16 st.C. Równie ciepło będzie w północno - zachodniej części województwa warmińsko - mazurskiego oraz na Mazowszu. Trochę chłodniej - 14 st. C., będą mieli mieszkańcy krańców wschodnich oraz województw dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego. 13 st. C pokażą z kolei termometry w województwie łódzkim oraz na Podkarpaciu i Małopolsce. Najzimniej będzie w regionach podgórskich - między 7 a 12 st. C. 

Przymrozek (zdjęcie ilustracyjne)Prognoza pogody. Wrzesień minie pod znakiem przymrozków

Pogoda na dziś, środa, 21 września 2022. Będzie lekki wiatr i nieco wyższe ciśnienie

Ciśnienie atmosferyczne w środę, 21 września osiągnie wartość 1026 hPa. Poza tym pogoda na dziś obejmuje słaby wiatr, od 5 do maksymalnie 20 km/h z kierunku północnego i północno - zachodniego. W większej części kraju wystąpią przelotne deszcze. Jedynie w zachodniej części Polski nie będzie padać. Nie prognozuje się za to żadnych burz.